Paweł Nawrocki

Paweł Nawrocki

Paweł Nawrocki „Loczek” urodził się w 1985 r. w Krakowie. Swoją przygodę muzyczną zaczął w wieku 8 lat od gitary klasycznej pod czujnym okiem Dziadka i Taty. Niedługo później poszedł na pierwszy koncert rockowy. Tam zrodziła się piękna, trwająca do dziś miłość do muzyki, wszelkiego rodzaju gitar i scenicznego blichtru. Swój pierwszy zespół założył już w podstawówce.

W liceum był to już normalnie działający skład, który przez lata ewoluował, aż pewnego dnia przerodził się w Alergen. W okresie studiowania w Studio Aktorskim - Lart Studio a także AWF Kraków przyszły pierwsze sukcesy i zespół zaczął się prężnie rozwijać. 2005 r. stał się rokiem przełomowym gdyż dopiero wtedy na wokal wskoczył Paweł, co było zupełnie nieplanowane i wyniknęło z pewnego przypadku... i tak już zostało. Dlatego właśnie ta data uznawana jest za początek zespołu Alergen.

Zawsze ambitnie stawiał sobie za cel granie własnych kompozycji i możliwie najlepszych koncertów w imię zasady „Nikt nie zrobi tego za ciebie”. W zespole Alergen jest od początku, jest także jego założycielem, kompozytorem i autorem tekstów.